Історія компанії

Сьогодні JB-PLAST (Україна) активно працює в взуттєвій індустрії і пропонує широкий спектр товарів і комплектуючих для виробництва сучасного взуття. Замовниками JB-PLAST є взуттєві фабрики і цехи, що працюють в Україні, Росії, Білорусі, Молдові, Польщі, країнах Балтії.
До основних груп товарів, що пропонуються відносяться:
підошва з термоеластопласту (TR), підошва з поліуретану (PU) і термополіуретану (TPU), підошва і ТНП з гуми, колодки взуттєві, каблуки взуттєві (ABS).
В асортименті більше 3000 артикулів, що виготовляється на власному виробництві.

 

До складу JB-PLAST входить група сучасних виробничих підприємств, модельна студія і конструкторське бюро.
Історія Торгової марки JB-PLAST починається з 1992 року. Саме тоді було прийнято рішення розвивати підприємство з виробництва підошов з термоеластопласту і поліуретану. Сьогодні підприємства JB-PLAST з виробництва підошов з термоеластопласту, поліуретану і термополиуретану в числі наймогутніших взуттєвих виробництв на Україні.

З 1997 року JB-PLAST розробляє і виготовляє прес-форми для лиття підошви. Інструментальний цех підприємства оснащений сучасними верстатами з ЧПУ, фрезерним і токарних обладнанням, використовуються сучасні інформаційні технології, автоматизовані лінії. Досвідчені фахівці підприємства здатні втілити будь-які дизайнерські та конструкторські задуми. У складі підприємства власне ливарне виробництво і конструкторсько-технологічний відділ.
У 2000 році на базі цеху малих серій була відкрита Модельна студія. Група дизайнерів вищої категорії Європейського класу розробляють сучасні колекції моделей, колодок, підошви для взуттєвих підприємств.

З 2001 року Торгова марка JB-PLAST зареєстрована як суб’єкт ЗЕД та експортує власну продукцію за межі України.
У 2006 році JB-PLAST введено в експлуатацію підприємство з виробництва поліетиленових взуттєвих колодок для всіх видів взуття. Підприємство оснащене цифровим копіювально-фрезерним обладнанням, що забезпечує високу точність лінійних і об’ємних параметрів виробів, що виготовляються.
У 2007 році відкрито цех по виробництву взуттєвих каблуків.
У 2008 році вводяться в експлуатацію підприємства з виробництва супінірованих устілок і підошви з туніту.