Місія

20 років – в рамках бізнесу – вік зрілості і розквіту. Час, коли можна з гордістю озирнутися на пройдений шлях і впевнено дивитися в майбутнє. Ювілей – чудова нагода проаналізувати досягнення і намітити багатообіцяючі перспективи.

JB-PLAST – компанія, яка багато років займає передові позиції на взуттєвому ринку. Бути лідером – це завжди відповідально. Це щоденна творчість сотень людей – згуртованої команди однодумців. Завдяки своєму творчому підходу, компанія освоює нові види діяльності, нарощує обсяги виробництва, розширює ринки збуту. Кожен співробітник вніс свій важливий внесок, в справу загального успіху.

VI_Prit

20-річчя – знаменна дата не тільки для колективу JB-PLAST. Ми поділяємо радість свята з нашими багаторічними партнерами і клієнтами. Переконаний, що ми зможемо і надалі реалізовувати основну місію компанії – вибудовувати добрі, поважні, рівні і творчі стосунки з усіма людьми, яких зустрінемо. Що в свою чергу, буде сприяти радості і взаємному динамічному розвитку.
В. І. Пріт

Компанія JB-PLAST активно працює в взуттєвії індустрії і пропонує широкий спектр продукції для виробництва взуття. Основні групи товарів, що пропонуються: підошва з термоеластопласту (TR), підошва з поліуретану (PU) і термополіуретану (TPU), натурального каучуку (RB), каблуки (ABS), фурнітура з пластизолю (PVS), взуттєві колодки і устілки – всього більше трьох тисяч найменувань.

Весь асортимент – ексклюзивна продукція власного проектування і виготовлення. Замовниками JB-PLAST є профільні підприємства і організації України, Росії, Білорусі, Молдови, Польщі, країн Балтії. Відповідність міжнародним стандартам якості дозволяє продукції JB-PLAST активно просуватися на ринки далекого зарубіжжя.

Сьогодні JB-PLAST відрізняється усвідомленням сучасних тенденцій, унікальними технологіями та індивідуальним підходом у втіленні ідей замовників. У виробництві використовуються сучасні матеріали з урахуванням основних вимог якості продукції, які гарантують зручність в експлуатації і тривалий термін служби виробів.
Своє завдання JB-PLAST бачить в тому, щоб створювати якісну продукцію, дотримуючись найвищих стандартів. Висококваліфіковані фахівці JB-PLAST постійно працюють над розширенням асортиментної лінійки пропонованих товарів. Політика JB-PLAST націлена на довгострокові і якісні стосунки з партнерами і покупцями.

Наші принципи:

Ми – Творці!
Нам подобається пробувати незнайоме, розробляти і втілювати нові ідеї;
Ми – новатори і обов’язково навчимося робити те, чого ще не вміємо;
Ми – ексклюзивні і зробимо те, чого немає ні в кого іншого;
Ми зробимо те, що підкреслить вашу індивідуальність;
Ми – професіонали і відповідаємо за якість продукції, що випускається;
Ми – любимо свою роботу, хочемо і вміємо її виконувати;
Ми – сильний згуртований колектив однодумців, чоловіків і жінок, які постійно розвивають і втілюють в життя свої кращі якості. І ми по праву пишаємося цим;
Ми постійно розвиваємося, щоб завтра бути краще, ніж сьогодні;
Ми бачимо перспективу і творимо майбутнє вже сьогодні.