Колодка

Фахівці високої кваліфікації бездоганно втілюють дизайнерські ідеї та конструкторські розробки будь-якої складності.

P8096687Сьогодні підприємство JB-PLAST виділяється з ряду виробників усвідомленням сучасних і майбутніх тенденцій, унікальними технологіями та індивідуальним творчим підходом до втілення ідей замовників. Підприємство працює на обладнанні кращих європейських виробників, ґрунтуючись на новітніх світових розробках.
У виробництві використовуються сучасні матеріали, що відмінно зарекомендували себе – як основні, так і допоміжні, що гарантують зручність в експлуатації та тривалий термін служби виробів.

Технічне оснащення підприємство JB-PLAST проходить регулярну модернізацію

Важливий момент – екологічна складова. На сучасному етапі розвитку будь-якого виробництва саме екологічність продукції є неодмінним атрибутом якісного і безпечного товару.

Підприємство JB-PLAST використовує у виробництві системи очищення води і повітря, застосування компонентів і хімікатів з мінімальним вмістом речовин, що впливають на навколишнє середовище.

Свою мету JB-PLAST бачить в тому, щоб створювати продукцію, дотримуючись найвищих стандартів. І вже протягом двадцяти років підприємство успішно справляється з цим завданням.

JB-Plast спеціалізується на випуску поліетиленових взуттєвих колодок для всіх видів взуття.
Виробництво колодок ведеться на імпортному обладнанні з якісної сировини з італійською фурнітурою. Цех з виробництва взуттєвих колодок оснащений копіювально-фрезерним обладнанням, яке забезпечує високу точність лінійних і об’ємних параметрів виробів, що виготовляються.
За конструкцією колодки випускаються з клиноподібним замком, з «французьким» замком (Тендо) або без замка, з різними видами металевих пластин.

 

inimg000

Кожна пара колодок проходить контроль якості на всіх етапах виробництва, починаючи з відливу стандартної заготовки і закінчуючи високоточною обробкою вже готової моделі.

На виробництві працюють висококваліфіковані фахівці, здатні розробити будь-які фасони колодок, зробити їх тиражування за розмірами і повноті.

Колодка може бути розроблена по Вашому ескізу, по підошві в найкоротші терміни. Традиційно виготовлення нових фасонів робиться вручну. В даний час сучасна технологія, що застосовується на нашому виробництві, включає електронне сканування зразка, створення цифрової моделі, комп’ютерне моделювання та подальше виготовлення на копіювально-фрезерному обладнанні, що забезпечує високу точність лінійних і об’ємних параметрів. Одним з переваг цифрової моделі є її здатність зберігати параметри колодки і копіювати її максимально точно необхідну кількість разів.

JB-Plast пропонує своїм партнерам якісну продукцію, виготовлену за новими технологіями, висококваліфікованими фахівцями та запрошує представників взуттєвого бізнесу до співпраці. Ціни на продукцію конкурентноздатні, діє гнучка система знижок. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, забезпечує оперативність, цілісність і якість замовлення.