Устілка

Ще один вид продукції компанії JB-PLAST – устілкові вузли. Устілка – основний конструктивний елемент низу взуття, вона надає кінцевому виробу стійкість форми.

Устілки виробництва JB-PLAST дають можливість надавати конструкції взуття високу міцність, стійкість до механічних і атмосферних впливів. До цього функціонально важливого ергономічного і технологічного елементу компанія JB-PLAST і пред’являє підвищені гігієнічні та екологічні вимоги.

Устілки основні та вкладні, втачні, рантові, одношарові і двошарові, комбіновані, напівустілки, устілки супіновані – різноманітність цього виду продукції підприємства JB-PLAST визначається видовий модифікацією і широким спектром матеріалів виготовлення.

Супінатор — частина ортопедичної устілки, призначена для підтримки внутрішньої зони стопи. Застосовується при плоскостопості, після травми гомілки або стопи. Виготовляється зі шкіри, пробки, металу або пластмаси і вкладається в звичайну або ортопедичне взуття. Супінатор може розташовуватися в області заднього, середнього, переднього відділів ортопедичної устілки. Помилково називати всю ортопедичну устілку супінатором.

У взуттєвому виробництві супінатор — проміжна деталь низу взуття, яка розташована між основною устілкою і полуустілкою, призначається для підтримки зводу стопи і формостійкості підошви. Супінатори обов’язкові в жіночому каблучному і висококаблучному взутті (підбори) . Виготовляються з металу, пластмаси і інших матеріалів, а також можуть бути сформовані відразу ж з основною устілкою методом лиття 4.